Lopers en slijpschijven voor lithografie (steendruk)
Slijpgereedschappen voor het bewerken van lithografische stenen, vooral voor correctie's
Glazen loper, wordt gebruikt voor het corrigeren en slijpen van lithostenen, slijpen met een papje gemaakt van slijpmiddel en water. Als slijpmiddel kan gebruikt worden; carborundum, alumium-oxide, puimsteenpoeder, zand, e.d.
Diameter
10cm
Hoogte
15 cm
Gewicht
1kg
Wordt gebruikt, met een slijpmiddel (zand, carborundum e.d.) en water voor het corrigeren van een lithosteen. Het slijpsel en de loper zullen gaan roesten tijdens en na het slijpen. Dit is geen probleem als de steen en de loper gelijk na het slijpen worden schoongespoeld.
Hoogte stalen loper
Diameter stalen loper
12 cm
2,25 kg
Wordt gebruikt, met een slijpmiddel (zand, carborundum e.d.) en water voor het corrigeren van een lithosteen. Het slijpsel en de slijpschijf zullen gaan roesten tijdens en na het slijpen. Dit is geen probleem als de steen en de slijpschijf gelijk na het slijpen worden schoongespoeld.De handgreep is draaibaar. De schijf is voorzien van twee schroefdraadgaten, waardoor de handgreep ook in het andere schroefdraadgat gedraaid kan worden.
Hoogte slijpschijf (totaal)
13 cm
Diameter slijpschijf
25 cm
Dikte van de slijpschijf
3 cm
11 kg
In onderstaande kolom vindt u links naar gerelateerde producten